Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/studiohorizon/domains/josiak.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5005 Konsultacja psychologiczna | Psycholog Piła - Jagoda Josiak Neumann
+48 505 913 513 jagodajosiak@hotmail.com

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Konsultacje psychologiczne

Jest pierwszym spotkaniem z psychoterapeutą i może, ale nie musi być wstępem do psychoterapii. Każda konsultacja jest inna, ale jej specyfiką jest to, że z jednej strony ma charakter klinicznego wywiadu, a z drugiej strony posiada elementy psychoterapii. Te dwa aspekty przenikają się w trakcie spotkania, co powoduje, że można doświadczyć, jak mogłaby wyglądać psychoterapia już na pierwszej wizycie.

Zasadniczym celem konsultacji jest rozpoznanie, uściślenie i omówienie głównych obszarów w życiu Klienta, oraz przyjrzenie się jego oczekiwaniom i potrzebom. Na tej podstawie proponuję terapię lub inną formę pomocy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i trudności. Możliwości wyboru jest zawsze kilka, to do Klienta należy ostateczna decyzja.

Na wizytę proszę umówić się telefonicznie:

Gabinet psychoterapii - Piła

nr telefonu: 505 913 513
e-mail: jagodajosiak@hotmail.com

Gabinet psychoterapii - Toruń

nr telefonu: 505 913 513
e-mail: jagodajosiak@hotmail.com