Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/studiohorizon/domains/josiak.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5005 Psychoterapia grupowa | Psycholog Piła - Jagoda Josiak Neumann
+48 505 913 513 jagodajosiak@hotmail.com

PSYCHOTERAPIA GRUPOWA

Psychoterapia grupowa kobiet

Celem uczestnictwa w psychoterapii grupowej jest powiększenie zasobów wewnętrznych radzenia sobie z codziennym funkcjonowaniem oraz znalezienie i wypróbowanie własnych sposobów reagowania w sytuacjach trudnych, stresowych.

Praca w grupie ma umożliwić poznanie własnego stylu wchodzenia w relacje z innymi oraz motywów swoich zachowań. Większa samoświadomość budowana w trakcie procesu terapii grupowej ma także pomóc w bardziej umiejętnym radzeniu sobie z własnymi emocjami i nawykowymi mechanizmami zachowań.

Oferta adresowana do osób, które: mają trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji interpersonalnych cierpią na problemy emocjonalne, odczuwają obawy, przygnębienie, niezadowolenie, brak satysfakcji w rożnych obszarach życia, doświadczają uczucia pustki w relacjach z innymi ludźmi, mają trudności w kontaktach z bliskimi i „problemy z sobą”, czują dyskomfort z powodu objawów lękowych, nerwicowych, depresyjnych, chcą zrozumieć ich przyczyny i związki między nimi, poszukują zrozumienia samego siebie, swoich uczuć i przeżyć, pragną poznać przyczyny swoich trudności, problemów i ograniczeń. Udział w grupie poprzedza indywidualna konsultacja z terapeutą.

Na wizytę proszę umówić się telefonicznie:

Gabinet psychoterapii - Piła

nr telefonu: 505 913 513
e-mail: jagodajosiak@hotmail.com

Gabinet psychoterapii - Toruń

nr telefonu: 505 913 513
e-mail: jagodajosiak@hotmail.com