Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/studiohorizon/domains/josiak.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5005 Psychoterapia dzieci i młodzieży | Psycholog Piła - Jagoda Josiak Neumann
+48 505 913 513 jagodajosiak@hotmail.com

PSYCHOTERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Psychoterapia dzieci i młodzieży

To forma pomocy dla tych dzieci i nastolatków, których naturalny rozwój został zakłócony przez trudne doświadczenia. Ze względu na swą wrażliwą konstrukcję silnie przeżywają różnego rodzaju wydarzenia (np. rozwód rodziców) i nie potrafią samodzielnie sobie z tym poradzić.

W proces psychoterapii dzieci i młodzieży często włączeni są rodzice. Pierwsze spotkanie zwykle odbywa się z samymi rodzicami, zwłaszcza jeśli problem dotyczy małego dziecka. Kolejna wizyta to indywidualne spotkanie terapeuty z dzieckiem. Po rozpoznaniu specyfiki przejawianych przez dziecko lub nastolatka trudności psychoterapeuta  ustala plan terapii. W zależności od wieku dziecka oraz specyfiki problemu proponowana jest najbardziej odpowiednia forma terapii.

Na wizytę proszę umówić się telefonicznie:

Gabinet psychoterapii - Piła

nr telefonu: 505 913 513
e-mail: jagodajosiak@hotmail.com

Gabinet psychoterapii - Toruń

nr telefonu: 505 913 513
e-mail: jagodajosiak@hotmail.com